Mesaj gönder
Ana sayfa

Shenzhen Angel Equipment & Technology Co., Ltd. şirket Profili

şirket Profili
Shenzhen Melek Ekipman ve Teknoloji Co, Ltd araştırma, geliştirme, üretim ve su dağıtıcısı, su filtresi, su filtrasyon sistemi ve su şişeleme makinesi satışında profesyonel, biz bu alana 20 yıl boyunca adadık. Misyonumuz, içme suyu teknolojisinin uygulanmasını sağlamak, halka güvenli, sağlıklı, kullanışlı ve modaya uygun içme suyu çözümleri sağlamak ve içme suyu endüstrisinde dünya standartlarında bir OEM üreticisi olmaktır.
Kazan-kazan konseptini göz önünde bulundurarak, yıllarca yurtiçinde ve yurtdışında, Lipton, Coca-Cola, Nestle gibi birçok ünlü marka ile çalıştık. Şimdi, su pınarı, su filtresi, termoelektrik soğutucu ve ısıtıcı, buz makinesi, ABD'de SKD, su filtreleme sistemi, su şişeleme makinesi ve uzun vadeli ortaklarımızdan (örneğin şişe kalıplama makinesi, etiketleme makinesi, küçülen paketleyici, tarih işaretleyici, ozon sistemi, UV sterilizatör vb.) Bazı yukarı ve aşağı ürünler İngiltere, İsviçre, Rusya, Meksika, Suriye, Güney Afrika ... çoğu CE, RoHS, GS vb. Gibi uluslararası standartlara uygundur, özellikle şişelenmiş su tesisi için toplam çözüm (anahtar teslimi proje), şişelenmiş su endüstrisi.
Angel topluluğunun çekirdek bir üyesi olarak, Çin şişelenmiş su endüstrisinin her etkinliğine tanık olduk ve katıldık. En son teknoloji ve bileşenleri sunarak, müşterilerimize her zaman en güvenilir ürünleri yurtiçi ve yurtdışında sunmaktayız;

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
2001 --- Şirket kuruldu ve su dağıtıcıları / su filtreleriyle iş başladı ve ardından su arıtma sistemi, su şişeleme hattı, şişe üreticisi ve paketleme hatları vb. Aile fabrikaları, içme suyu alanındaki ana üretimi karşılayabilir.
2005 --- ISO9001: 2000 Kalite Yönetim Sistemi.
2017 --- Tüm su sebilleri, IEC standardı ile CE sertifikasına sahiptir.

Shenzhen Angel Equipment & Technology Co., Ltd. Shenzhen Angel Equipment & Technology Co., Ltd. Shenzhen Angel Equipment & Technology Co., Ltd.
1 2 3
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Güney Amerika

Doğu Avrupa

Güneydoğu Asya

Afrika

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İhracatçı

Satıcı

Yıl kurulan : 2001

İhracat p.c : 60% - 70%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Shenzhen Angel Equipment & Technology Co., Ltd. Sertifikalar Çin Shenzhen Angel Equipment & Technology Co., Ltd. Sertifikalar