Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize Ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Shenzhen Angel Equipment & Technology Co., Ltd.

Sertifika
Çin Shenzhen Angel Equipment & Technology Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Shenzhen Angel Equipment & Technology Co., Ltd. Sertifikalar
Ben sohbet şimdi

Shenzhen Angel Equipment & Technology Co., Ltd.

Shenzhen Angel Equipment & Technology Co., Ltd.
<-Video Images->

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Satıcı
Ana Pazar : Güney Amerika
Doğu Avrupa
Güneydoğu Asya
Afrika
Dünya çapında
Yıl kurulan : 2001
İhracat p.c : 60% - 70%
Shenzhen Melek Ekipman ve Teknoloji Co, Ltd araştırma, geliştirme, üretim ve su dağıtıcısı, su filtresi, su filtrasyon sistemi ve su şişeleme makinesi satışında profesyonel, biz bu alana 20 yıl boyunca adadık. Misyonumuz, içme suyu teknolojisinin uygulanmasını sağlamak, halka güvenli, sağlıklı, kullanışlı ve modaya uygun içme suyu çözümleri sağlamak ve içme suyu endüstrisinde dünya standartlarında bir OEM üreticisi olmaktır.
Kazan-kazan konseptini göz önünde bulundurarak, yıllarca yurtiçinde ve yurtdışında, Lipton, Coca-Cola, Nestle gibi birçok ünlü marka ile çalıştık. Şimdi, su pınarı, su filtresi, termoelektrik soğutucu ve ısıtıcı, buz makinesi, ABD'de SKD, su filtreleme sistemi, su şişeleme makinesi ve uzun vadeli ortaklarımızdan (örneğin şişe kalıplama makinesi, etiketleme makinesi, küçülen paketleyici, tarih işaretleyici, ozon sistemi, UV sterilizatör vb.) Bazı yukarı ve aşağı ürünler İngiltere, İsviçre, Rusya, Meksika, Suriye, Güney Afrika ... çoğu CE, RoHS, GS vb. Gibi uluslararası standartlara uygundur, özellikle şişelenmiş su tesisi için toplam çözüm (anahtar teslimi proje), şişelenmiş su endüstrisi.
Angel topluluğunun çekirdek bir üyesi olarak, Çin şişelenmiş su endüstrisinin her etkinliğine tanık olduk ve katıldık. En son teknoloji ve bileşenleri sunarak, müşterilerimize her zaman en güvenilir ürünleri yurtiçi ve yurtdışında sunmaktayız;

İletişim bilgileri
Shenzhen Angel Equipment & Technology Co., Ltd.

İlgili kişi: Angelon Deng

Tel: +86-13802274616

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)